Akcesoria reklamowe półek sklepowych

Stojak reklamowy

Zastosowanie
Niewielka wolnostojąca konstrukcja reklamująca produkty i markę. Głównym cel to przyciągnąć uwagę klienta i zachęcić go do zapoznania się z materiałami lub produktami prezentowanymi na stojaku reklamowym.
Materiały
Stojaki reklamowe wykonywane są z różnych materiałów, takich jak : karton, tworzywo, sklejka lub kaszerowana tektura lita, w zależności od wymagań Klienta.
Czas realizacji
około 2 tygodni w zależności od wolumenu i specyfikacji Klienta.

Jak wygląda proces produkcji?

Konstrukcja i projektowanie modelu na bazie wytycznych Klienta
Po otrzymaniu wytycznych dotyczących Display na ulotki w zależności od jego stopnia skomplikowania przygotowujemy dedykowany model 3d lub wizualizację 3d z biblioteki dostępnych realizacji.
Kontrola DTP dostarczanych plików i produkcja prototypu
Klient otrzymuje od nas pliki z każdym z elementów konstrukcji Display na ulotki wraz z instrukcją umieszczania grafiki. Po przesłaniu plików następuje etap weryfikacji DTP oraz produkcja prototypu, który jest elementem procesu akceptacyjnego.
Produkcja i dostarczenie finalnego produktu do Klienta
Po zakończeniu procesu akceptacyjnego przechodzimy do produkcji Twojego display na ulotki. Możemy również zaplanować i zrealizować dla Ciebie całość procesu logistycznego związanego z dostarczeniem produkowanych displayi na ulotki do punktów sprzedaży.

Napisz do nas!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji

Mariola Kuzmowicz
Account Manager
Piotr Woznica
Account Manager

Lokalizacja

Posmaster - Altmaster Sp. z o.o.
Julianowska 61
05-500 Józefosław
+48 22 701 30 00