Akcesoria reklamowe półek sklepowych

Roll up

Zastosowanie
Rozwijany z przenośnej kasety wydruk reklamowy stosowany podczas różnego rodzaju konferencji, wystaw oraz akcji promocyjnych. Oferujemy rollupy o różnej szerokości. Stojący baner z rozwijanym szyldem, przenośna i praktyczna reklama.
Materiały
Wydruki w rollup-ach wykonywane są na folii poliesterowej 240 mic. Konstrukcje stanowią elementy aluminiowe, czego efektem jest mała waga całego stojaka. 
Czas realizacji
około 3 dni w zależności od wolumenu i dostępności kaset.

Jak wygląda proces produkcji?

Konstrukcja i projektowanie modelu na bazie wytycznych Klienta
Po otrzymaniu wytycznych dotyczących roll-up w zależności od jego stopnia skomplikowania przygotowujemy dedykowany model 3d lub wizualizację 3d z biblioteki dostępnych realizacji.
Kontrola DTP dostarczanych plików i produkcja prototypu
Klient otrzymuje od nas pliki z każdym z elementów konstrukcji roll-upu wraz z instrukcją umieszczania grafiki. Po przesłaniu plików następuje etap weryfikacji DTP oraz produkcja prototypu, który jest elementem procesu akceptacyjnego.
Produkcja i dostarczenie finalnego produktu do Klienta
Po zakończeniu procesu akceptacyjnego przechodzimy do produkcji Twojego roll upu. Możemy również zaplanować i zrealizować dla Ciebie całość procesu logistycznego związanego z dostarczeniem produkowanych rollupów do punktów sprzedaży.

Napisz do nas!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji

Mariola Kuzmowicz
Account Manager
Piotr Woznica
Account Manager

Lokalizacja

Posmaster - Altmaster Sp. z o.o.
Julianowska 61
05-500 Józefosław
+48 22 701 30 00