Akcesoria reklamowe półek sklepowych

Shelfstopper

Zastosowanie
Zadrukowany element reklamowy o różnym kształcie mocowany prostopadle do półek sklepowych zazwyczaj na wysięgniku magnetycznym. Pełni znaczą rolę w kluczowym etapie podejmowania przez klienta decyzji zakupowej, czyli w momencie sięgania po towar z półki.
Materiały
Wykonywane są z materiałów, takich jak: karton, tworzywo – termoformowanie 3D, kaszerowana tektura lita, w zależności od wymagań Klienta
Czas realizacji
około 2 tygodni w zależności od wolumenu i specyfikacji Klienta.

Jak wygląda proces produkcji?

Konstrukcja i projektowanie modelu na bazie wytycznych Klienta
Po otrzymaniu wytycznych dotyczących shelfstoppera w zależności od jego stopnia skomplikowania przygotowujemy dedykowany model 3d lub wizualizację 3d z biblioteki dostępnych realizacji.
Kontrola DTP dostarczanych plików i produkcja prototypu
Klient otrzymuje od nas pliki z każdym z elementów konstrukcji shelfstoppera wraz z instrukcją umieszczania grafiki. Po przesłaniu plików następuje etap weryfikacji DTP oraz produkcja prototypu, który jest elementem procesu akceptacyjnego.
Produkcja i dostarczenie finalnego produktu do Klienta
Po zakończeniu procesu akceptacyjnego przechodzimy do produkcji Twojego shelfstoppera. Możemy również zaplanować i zrealizować dla Ciebie całość procesu logistycznego związanego z dostarczeniem produkowanego shelfstoppera do punktów sprzedaży.

Inne produkty
Akcesoria reklamowe półek sklepowych

Napisz do nas!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji

Mariola Kuzmowicz
Account Manager
Piotr Woznica
Account Manager

Lokalizacja

Posmaster - Altmaster Sp. z o.o.
Julianowska 61
05-500 Józefosław
+48 22 701 30 00