Akcesoria reklamowe półek sklepowych

Hanger reklamowy

Zastosowanie
Dwustronnie zadrukowany element o różnym kształcie, podwieszany na sprężynkach lub żyłkach. Pełni znaczącą rolę w kluczowym etapie podejmowania przez klienta decyzji zakupowej, czyli w momencie sięgania po towar z półki.
Materiały
Wykonywane są z różnych materiałów, takich jak : karton, tworzywo, re-board, kaszerowana tektura lita lub falista, w zależności od wymagań Klienta
Czas realizacji
około 2 tygodni w zależności od wolumenu i specyfikacji Klienta.

Jak wygląda proces produkcji?

Konstrukcja i projektowanie modelu na bazie wytycznych Klienta
Po otrzymaniu wytycznych dotyczących hangera reklamowego w zależności od jego stopnia skomplikowania przygotowujemy dedykowany model 3d lub wizualizację 3d z biblioteki dostępnych realizacji.
Kontrola DTP dostarczanych plików i produkcja prototypu
Klient otrzymuje od nas pliki z każdym z elementów konstrukcji hangera reklamowego wraz z instrukcją umieszczania grafiki. Po przesłaniu plików następuje etap weryfikacji DTP oraz produkcja prototypu, który jest elementem procesu akceptacyjnego.
Produkcja i dostarczenie finalnego produktu do Klienta
Po zakończeniu procesu akceptacyjnego przechodzimy do produkcji Twojego hangera reklamowego. Możemy również zaplanować i zrealizować dla Ciebie całość procesu logistycznego związanego z dostarczeniem produkowanego hangera reklamowego do punktów sprzedaży.

Napisz do nas!

Nasi eksperci są do Twojej dyspozycji

Mariola Kuzmowicz
Account Manager
Piotr Woznica
Account Manager

Lokalizacja

Posmaster - Altmaster Sp. z o.o.
Julianowska 61
05-500 Józefosław
+48 22 701 30 00